Kim jesteśmy
2006
2007
2010
2013
2014
2016
2016

Powstanie Copy System

Początki firmy zawsze są trudne. Copy System rozpoczęła swoją działalność w garażu świadcząc usługi z zakresu dostawy i serwisu drukarek.Warunki pracy może i nie za ciekawe, ale w końcu nawet najwięksi przedsiębiorcy na świecie zaczynali w garażu.

WP_20160721_003

I siedziba Copy System

Nowa siedziba Copy System przy ul. Sikorskiego 33 w Pile. W końcu mamy miejsce gdzie możemy zaprosić naszych Klientów i porozmawiać o ich potrzebach w zakresie druku.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-07-21 095812

Rozwój Copy System

W sierpniu 2010 postawiliśmy kolejny kamień milowy w rozwoju naszej firmy i przenosimy się do nowej siedziby przy ulicy Chodzieskiej 47a. Dzięki tej zmianie mogliśmy zdecydowanie zwiększyć możliwości usługowe naszej firmy oferując naszym Klientom krótsze czasy reakcji na pojawiające się zgłoszenia, szybsze zaopatrywanie w niezbędne towary i oczywiście lepsze ceny.

firma

Przekształcenie w Copy System Sp. z o.o.

W 2013 roku Copy System przekształca się z jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Utworzenie drużyny Copy System Football Team

Drużyna Copy System Football Team powstała w roku 2014 na podstawie trzonu ekipy Red Devils. CSFT został utworzony przez Karola Kurzajczyka oraz Łukasza Kuberę, który do dnia dzisiejszego pełni rolę kapitana naszej drużyny.

10888392_746024418815014_5512622134043136334_n

10 lat jesteśmy z Wami

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i pomoc w rozwoju Firmy. Taki cel jaki przyświecał nam przy zakładaniu działalności  kontynuujemy z uporem i konsekwencja do dnia dzisiejszego. Mamy nadzieję, że zdobyte na przestrzeni tych 10-ciu lat doświadczenie przyczyni się w dużej mierze na jeszcze lepsze zaspokajanie Państwa potrzeb, a tym samym  pozwoli nam umocnić naszą pozycję lidera na rynku lokalnym i w co mocno wierzymy - w przyszłości również na rynku ogólnopolskim. Dziękujemy również wszystkim naszym współpracownikom za wkładaną do pracy energię i entuzjazm, licząc na to, że kolejne lata przyniosą dalsze sukcesy.

13062292_1533645446939540_5041217514582607400_n

Nowe logo firmy

Logo firmy jest jej wizytówką, manifestem i zarazem symbolem, szalenie ważnym elementem komunikacji firmy z klientami i otoczeniem. O tym, że dobrze wykonane logo jest kluczowym narzędziem w tworzeniu wizerunku firmy nikogo nie trzeba przekonywać - na ten temat powstała niezliczona ilość opracowań i badań branżowych. Eksperci zaznaczają, że ranga graficznego przedstawienia nazwy firmy w ostatnich czasach jeszcze wzrosła, a to ze względu na fakt, że przepływ informacji odbywa się obecnie przy zdecydowanym udziale języka obrazkowego, który powoli zastępuje tradycyjne słowo pisane. Mając to na uwadze nasza firma postanowiła odświeżyć stare logo firmowe, które towarzyszyło nam od początku prowadzenia działalności i zaprezentować Państwu nową, zmodyfikowaną jego wersję. Nowe logo ma wyrażać wartości na jakie stawia nasza firma. Koło to symbol kreatywności, perfekcjonizmu i  kompleksowej oferty. Element grafiki naniesiony na koło symbolizuje kopie kartek. Nawiązująca do poprzedniej kolorystyka wyraża zaś nowoczesność, dynamizm i skuteczność w działaniu.

logo-copy strona

 Krótko o nas

Istniejemy  na rynku od 2006 oferując Państwu kompleksową obsługę, począwszy od właściwego określenia potrzeb, doboru i dostawy odpowiedniej drukarki, kserokopiarki lub urządzenia wielofunkcyjnego poprzez leasing lub dzierżawę, autoryzowany serwis, pełną gamę niemalże wszystkich materiałów eksploatacyjnych, a kończąc na systemach softwarowych wspomagających zarządzanie tymi procesami.

DLACZEGO MY? Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie, bo każdy z naszych pracowników czuje się za nie odpowiedzialny, a naszym najważniejszym doradcą są nasi Klienci. Copy System to zawsze doskonały stosunek ceny do jakości, innowacja i zdrowa konkurencja.

Nasza firma tworzy bardziej rodzinę niż hierarchię. Wystrzegamy się ,,korporacyjnego” myślenia i biurokracji. Wbrew wszystkiemu – to działa! A dowody naszych sukcesów są realne i namacalne.W pewnym sensie jesteśmy wspólnotą, która dzieli pomysły, wartości, zainteresowania i cele. Jesteśmy przekonani, że rzeczywistość można zmieniać. Na lepsze. Wierzymy, że firma to coś więcej niż wynik finansowy. Wierzymy, że firma  może przynosić wiele dobrego swoim współpracownikom, Klientom i otaczającemu społeczeństwu. Mamy nadzieję, że przyglądając się działalności naszej organizacji za pośrednictwem  tej strony bądź naszych portali społecznościowych, można łatwo dostrzec te ideały.

Zapraszamy również Ciebie do współpracy z nami.

Nasze wartości

Doświadczenie

doswiadczenie

Od ponad 10 lat dostarczamy optymalne rozwiązania dla indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Zaufanie

zaufanie

Z naszych usług skorzystały już setki firm w całym kraju. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i Partnerów.

Wiedza

wiedza

Uczymy się od najlepszych w branży, ale również edukujemy, by nasi Klienci wiedzieli więcej.